افشاردوست: 10 متقاضی به کنفدراسیون اروپا معرفی می‌شوند

نشست آنلاین کمیته مربیان آسیا AVC با هدف معرفی 10 مربی آسیایی به منظور شرکت در سمینار اروپایی به میزبانی کشور اسلوونی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،نشست آنلاین کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC)، در تاریخ 26 و 27 خردادماه با حضور اعضا از جمله محمود افشاردوست عضو ایرانی کمیته مربیان کنفدراسیون آسیا برگزار شد.

در این 2 جلسه، اعضای کمیته مربیان AVC رزومه و مشخصات 18 متقاضی حضور در سمینار اروپایی اسلوونی را به‌صورت آنلاین مورد بحث و بررسی قرار دادند.

محمود افشاردوست با اشاره به مباحث مطرح شده در نشست آنلاین کمیته مربیان آسیا گفت: جلسات خوبی برگزار شد و درخصوص موضوعات مختلف، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بررسی پیشینه و رشته تحصیلی متقاضیان، مسائل فنی و تکنیکی، تجربه کاری یا تجارب متقاضیان به عنوان مربی یا مدرس، پیشینه والیبالی آن‌ها در دو سطح ملی و باشگاهی، میزان حضورشان در مسابقات مختلف و البته میزان تسلط‌‌شان به زبان انگلیسی به صورتدقیق بررسی شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال همچنین افزود: با توجه به مصاحبه صورت‌گرفته با 18 متقاضی و با عنایت به امتیازت کسب شده افراد، درنهایت تا دوشنبه هفته آینده با برگزاری یک جلسه دیگر، 10 نفر برای حضور در سمینار اروپایی اسلوونی به کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال اروپا معرفی خواهند شد.

ضمن این که این نفرات بار دیگر توسط کمیته مربیان اروپا مورد سنجش قرار خواهند گرفت و نفرات نهایی، شانس حضور در سمینار اسلوونی را خواهند داشت.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --