الکنو همه را به آینده امیدوار کرد/این جوانان اعتماد می خواهند

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 مقابل صربستان قرار گرفت و نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 از ساعت 12:30 امروز مقابل صربستان قرار گرفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 15، 28 بر 26، 25 بر 22 و 15 بر 8 به سود صربستان خاتمه پیدا کرد. به این ترتیب نوار پیروزی‌های تیم ملی ایران در لیگ ملت‌ها به دست اسلوبودان کواچ و شاگردانش در تیم صربستان قطع شد.

ولادیمیر آلکنو برای شروع این مسابقه از محمدطاهر وادی، رضا عابدینی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، علی شفیعی، بردیا سعادت و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد.  تیم ملی والیبال ایران از مسابقات قبلی خود موفق به کسب 5 پیروزی شده و 2 بازی را هم به حریفان خود واگذار کرده است.

ست نخست؛ 25 بر 21 به سود ایران

هر دو تیم بازی را خوب شروع کردند و رقابت نزدیکی بین آنها وجود داشت. در امتیاز 16 بر 14 به سود صربستان بازیکنان دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند تا صحبت‌های سرمربیان خود را گوش کنند. در امتیاز 20 بر 18 به سود ایران ورق برگشت و کواچ درخواست وقت استراحت فنی کرد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 15 به سود صربستان

شاگردان کواچ ست دوم را خیلی بهتر از ایران آغاز کردند.در امتیاز 8 بر 3 به صود صربستان، بازیکنان به وقت استراحت فنی رفتند.  در ادامه برتری صرب‌ها تداوم پیدا کرد و در امتیاز 16 بر 8 به سود شاگردان کواچ، بازیکنان یک بار دیگر به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 15 به سود صربستان خاتمه پیدا کرد.

ست سوم؛ 28 بر 26 به سود ایران

ترکیب تیم ایران برای شروع ست سوم تغییر چندانی نکرد و آلکنو ترجیح داد تا به بازیکنان جوانش اعتماد کرده و بیشتر میدان دهد. بازیکنان جوان ایران عملکرد خوبی در این ست داشتند و در امتیاز 16 بر 13 به سود ایران، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. صرب‌ها با سرویس‌های خوب خود اختلاف را کمتر کردند و نتیجه بازی 17 بر 16 به سود ایران شد تا فیاضی برای کشورمان وارد میدان شود. این ست در نهایت با نتیجه 28 بر 26 به سود ایران تمام شد.

ست چهارم؛ 25 بر 22 به سود صربستان

رقابت نزدیک دو تیم در ست چهارم با برتری نسبی ایران دنبال شد. در امتیاز 8 بر 7 به سود شاگردان آلکنو، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. در امتیاز 16 بر 14 به سود صربستان یک بار دیگر بازیکنان دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. صرب‌ها از ایران پیش افتادند و در امتیاز 22 بر 20 به سود آنها، آلکنو درخواست وقت استراحت فنی کرد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود صربستان تمام شد.

ست پنجم؛ 15 بر 8 به سود صربستان

ست پایانی با عملکرد بهتر صرب‌ها آغاز شد. در امتیاز 5 بر 2 به سود شاگردان کواچ، کادر فنی تیم ایران درخواست وفت استراحت فنی کرد.  سعید معروف هم برای تیم ایران وارد زمین شد، اما صرب‌ها اختلاف خود را حفظ کردند و توانستند با نتیجه 15 بر 8 برنده ست پنجم باشند.

تیم ملی والیبال ایران فردا در نهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 از ساعت 12:30 مقابل آلمان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --