اینجا وضعیت قرمزه

تیم شهرداری ورامین تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم والیبال شهرداری ارومیه یکی از تیم‌هایی بود که در ابتدای سال جاری به جذب بازیکنان مدنظر خود پرداخت تا شروعی پرقدرت در رقابت‌های لیگ برتر داشته باشد اما در ادامه اتفاقاتی رخ داد و برخی از بازیکنان این تیم با پیشنهادات بهتر به تیم شهرداری ارومیه ملحق شدند.

احسن الله شیرکوند رئیس هیئت والیبال شهرداری ورامین در واکنش به جدایی فرهاد سال افزون از این تیم گفت: تمام حرف‌هایم را به داورزنی رئیس فدراسیون والیبال زده ام. اگر قرار باشد کمیته رویدادها و مسابقات همانند موضوع مرتضی شریفی با تیم شهرداری ارومیه برخورد کند، قطعاً تیم والیبال شهرداری ورامین پرافتخارترین تیم ۱۰ سال اخیر والیبال ایران از رقابت‌ها کناره گیری خواهد کرد.

وی تأکید کرد: نمی دانم چه قدرتی پشت این تیم است و چرا تا این اندازه با این تیم مدارا می‌شود. قراردادهایمان در هیئت با حضور خودم مُهر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این بازیکنان محروم خواهند شد یا خیر، گفت: به دنبال محروم کردن کسی نیستیم. می‌خواهیم تیم‌مان را حفظ کنیم اما ما را به نقطه‌ای رسانده اند که دیگر خسته شده ایم و می‌خواهیم همه چیز را رها کنیم.

رئیس هیئت والیبال شهرداری ورامین اظهارداشت: برای سال افزون، کشاورزی و مصطفی وند قراردادها از طریق سامانه فدراسیون تهیه و ثبت شد و دیگر نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم که مورد پذیرش باشد. جدا از بحث قراردادهای رسمی، پس اعتبار حرف انسان‌ها چه می‌شود. آیا حرف و انسانیت دیگر ارزشی ندارد؟

وی در پاسخ به این سوال که محمدکاظم سرمربی تیم نیز در مصاحبه‌ای مدعی شده که قراردادها رسمی نبوده، گفت: محمدکاظم نظر خودش را داده اما ما برای این سه بازیکن قراردادهای فدراسیون را به ثبت رسانده ایم و برای سایر بازیکنان نیز از همان برگه‌های قدیمی استفاده کرده ایم و به ثبت هیئت ورامین رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --