تقوی:‌شکایت های مالی دو ساله بررسی نمی شود

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: از یکم مردادماه امسال امکان بررسی شکایت‌های مالی با سابقه بیش از دوسال میسر نمی‌باشد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،میلاد تقوی درباره تاریخ تعیین شده برای رسیدگی به شکایت بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها در کمیته انضباطی، گفت: رویکرد جدید فدراسیون درخصوص بررسی شکایت‌های مالی از باشگاه‌ها در سال گذشته اینگونه بود که از بازی تیم‌ها بدهکار جلوگیری شد.

وی با بیان این‌که این رویکرد نتایج بسیار خوبی درخصوص رضایت‌مندی بازیکنان و کادرفنی تیم‌ها را داشت، گفت: در همین راستا فدراسیون اعلام می‌دارد کسانی که قصد پیگیری حقوقی مطالبات خود را از طریق کمیته انضباطی دارند تا تاریخ 31 تیرماه فرصت دارند که شکایت خود را به فدراسیون والیبال ارسال کنند.

دبیرکل فدراسیون والیبال ادامه داد: بدیهی است که برای بررسی شکایت‌هایی که بعد از تاریخ تعیین شده دریافت شود، زمانی بعد از نیم فصل اول لیگ‌ها مشخص خواهد شد.

تقوی تاکید کرد: همچنین به دلیل تسریع و تسهیل در رسیدگی به شکایات و اجرای احکام کمیته انضباطی براساس تصمیم فدراسیون والیبال بعد از تاریخ 31 تیرماه امکان بررسی شکایت‌های مالی با سابقه بیش از دوسال میسر نمی‌باشد. بنابر این بازیکنان و اعضای کادر فنی که از تیم‌های سال‌های 99 به‌ماقبل شکایت دارند، باید تا پایان تیرماه شکایت‌های خود را به فدراسیون ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --