جام خلیج فارس میدان تدارکاتی تیم ملی زیر ۱۹ سال

تیم‌های ملی والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران با هدف برگزاری دیدارهای تدارکاتی در جام خلیج فارس درگهان شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،دومین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال زیر 19 سال ساحلی ایران از یکم تا نهم اردیبهشت در جزیره قشم برگزار شد.

سومین اردوی آماده‌سازی این تیم از 21 اردیبهشت به مدت سه روز در بندرعباس آغاز خواهد شد و مهدی علیزاده، علی غفاریان، حبیب ناصری، نیما اورماگئی، سالار قلی پسندی و محمد اسماعیل نقی پور 6 بازیکن انتخاب شده از اردوی دوم برای حضور در سومین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ساحلی زیر 19 سال هستند.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران با هدف برگزاری چند دیدار تدارکاتی قبل از حضور در اردوی سوم، در جام خلیج فارس که از 19 اردیبهشت به مدت دو روز در بندر درگهان برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند.

سپس ملی‌پوشان دعوتی به اردوی سوم تمرینات خود را به مدت سه روز (21 تا 23 اردیبهشت) در بندرعباس پیگیری خواهند کرد.

حامد نژاداغی به عنوان سرمربی، احمد دریانورد (مربی)، عبدالرئوف بستگانی (سرپرست اردو) و حمید موحدی سرمربی تیم ملی ساحلی به عنوان مسول فنی و ناظر عملکرد تیم، بازیکنان را در این اردو همراهی می‌کنند.

در نهایت چهار بازیکن در قالب دو تیم به مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا که از ۱۲ تا ۱۵ خردادماه سال‌جاری در شهر روی‌ات تایلند برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

گفتنی است پنج تیم برتر آسیا سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان را که از 23 تا 27 شهریورماه در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد، به دست می‌آورند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --