داورزنی: داوطلب میزبانی قهرمانی باشگاه‌های جهان هستیم

رییس فدراسیون والیبال ایران با توجه به تجربه‌های بین‌المللی ایران در زمینه برگزاری مناسب مسابقات جهانی از درخواست کشورمان برای میزبانی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،محمدرضا داورزنی در نشست آشنایی با اعضای کمیته کنترل مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ضمن خوشامد گویی به اعضا به ویژه امیل جبور رئیس کمیته کنترل، گفت: امیدوارم والیبال ایران میزبان مناسبی برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا باشد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته آسیا مشکلات متعددی برای میزبانی مسابقات داشت اما ایران با درک درست از شرایط میزبانی موفق به برگزاری مسابقات نوجوانان جهان با شرایط بسیار خوب شد و فدراسیون جهانی والیبال نیز از نحوه برگزاری آن ابراز رضایت داشت. خوشبختانه از نظر کرونا نیز مشکل خاصی در میزبانی ایران بوجود نیامد.

رییس فدراسیون والیبال با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا در قزاقستان، گفت: این مسابقات هم به خوبی برگزار شد.

داورزنی با یادآوری این موضوع که قبلا قرار بود مسابقات باشگاه‌های مردان در ارومیه برگزار شود، گفت: به دلیل شرایط بهتری که در تهران فراهم کردیم، این شهر را به عنوان میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا معرفی کردیم. پیکان هم که یکی از تیم‌های پرافتخار آسیا محسوب می‌شود، میزبان این مسابقات است. تیم شهداب هم به عنوان قهرمان لیگ برتر ۱۴۰۰ دیگر نماینده ایران در این مسابقات است.

رییس فدراسیون والیبال با یادآوری اینکه تیم‌ها از امشب وارد تهران می‌شوند، افزود: برای جلوگیری از ترددهای متعدد و درک شرایط بهتر کرونایی، تیم‌ها در هتل المپیک مستقر شدند اما هتل آزادی میزبان اعضای کمیته کنترل خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: ایران و تایلند بار بسیار زیادی از مسئولیت کنفدراسیون والیبال آسیا را به دوش می کشند و هر موقع AVC خواسته والیبال ایران نقش خود را در توسعه والیبال آسیا ایفای کرده است.

داورزنی ادامه داد: امیدوارم تکلیف قهرمانی باشگاه‌های جهان نیز زودتر مشخص شود چرا که ایران هم برای میزبانی این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده است.

بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 از 24 تا 30 اردیبهشت با حضور هشت تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --