شعبان‌خمسه: زورمان به دایموندفود نرسید

سرمربی تیم باریج اسانس ایران پس از کسب عنوان چهارمی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا گفت: تجربه دایموندفود تایلند بالاتر بود و زورمان به این تیم نرسید.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،فاطمه شعبان‌خمسه با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به آنالیز حریف شروع خوبی مقابل نماینده تایلند داشتیم، اما به‌رغم پیروزی در ست نخست، زورمان به این تیم نرسید.

وی افزود: تجربه بازیکنان دایموندفود بالاتر بود و استفاده از بازیکن خارجی باعث شد که نتوانیم نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس ایران به سرعت بالای تیم دایموندفود تایلند اشاره و تصریح کرد: تیم تایلند سرعتی است و همه این سالها نشان داده سرعت بالایی دارد. از طرفی از دو بازیکن خارجی بهره گرفت که خیلی به آنها کمک کرد.

وی همچنین درباره سطح مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا گفت: سطح این دوره از مسابقات بالا بود. تیم‌های باشگاهی قزاقستان و تایلند از بازیکنان خارجی استفاده کردند که کیفیت تیم هایشان را بالا برده بود و سطح مسابقات هم در مقایسه با سال‌های گذشته بالا بود.

شعبان‌خمسه در پایان یادآور شد: به شاگردانم و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم و از مسئولان باریج اسانس و فدراسیون والیبال که از این تیم حمایت کردند نیز تشکر می‌کنم.

بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا که از چهارم اردیبهشت در سمئی قزاقستان آغاز شده است، امروز (شنبه دهم اردیبهشت) به پایان می‌رسد.

تیم باریج اسانس ایران در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها نتیجه را سه بر یک به دایموندفود تایلند واگذار و به کسب عنوان چهارمی اکتفا کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --