طلوع‌کیان: مردم یک هفته داغ والیبالی را تجربه خواهند کرد

سرمربی تیم مقاومت شهداب یزد کیفیت مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا را بالا پیش بینی و ارزیابی کرد و گفت: مردم یک هفته داغ والیبالی را تجربه خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،علیرضا طلوع کیان ضمن اعلام آمادگی تیمش برای حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا، اظهار کرد: تیم مقاومت شهداب یزد قهرمان باشگاه‌های ایران شد و سهمیه حضور در رقابت‌های آسیا را به دست آورد. تمرینات تیم شهداب را از فروردین ماه آغاز کردیم و در حال حاضر آماده شروع مسابقات هستیم.

وی با بیان این که حضور در رقابت‌های باشگاه‌های مردان آسیا اولین تجربه شهداب در مسابقات بین المللی رسمی است افزود: امیدوارم با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته شاهد بهترین عملکرد بازیکنان باشیم و علاوه بر نتیجه خوب، مردم هم از تماشای این بازی‌ها لذت ببرند.

طلوع‌کیان ادامه داد: رقابت‌های باشگاه‌های مردان آسیا سطح قابل قبولی دارد و با توجه به حضور بازیکنان خارجی و باتجربه در این دوره از رقابت‌ها، مردم شاهد یک هفته داغ والیبالی خواهند بود.

سرمربی تیم شهداب در پایان ابراز امیداوری کرد که برگزاری رقابت‌های آسیایی در ایران به نفع والیبال بوده و تجربه خوبی برای بازیکنان حاضر در آن به همراه داشته باشد.

بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 از روز شنبه 24 اردیبهشت با حضور هشت تیم در سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --