عابدینی: آماده و منتظر فرصت هستم/ حال معروف هم مثل من بود

مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: بعد از پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه، آماده و برای کمک به تیم ملی منتظر فرصت هستم.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران به نقل از فارس، رضا عابدینی،درمورد قرنطینه شدندش در دوران برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: پیش از شروع مسابقات شرایط بسیار خوبی داشتم. با وجود اینکه واکسن هم زده بودم، اما بازهم به عنوان یک ورزشکار حرفه ای تلاش کردم تا تمام پروتکل ها را رعایت کنم. نمی دانم چه شد که اوایل بازی با ژاپن احساس کردم دمای بدنم بالا رفته است.

وی ادامه داد: در همان لحظه موضوع را با پزشک و سرپرست تیم و البته مسئولان برگزار کننده مسابقات مطرح کردم. آنها تب سنجی کردند و گفتند که مشکل خاصی نیست و نیاز به تست کرونا نیست، اما من به خواست کادرفنی گفتم که تست گرفته شود تا خدایی ناکرده مشکلی برای سایر بازیکنان تیم ایجاد نشود. به همین دلیل به اتاق ایزوله رفتم و تست کرونا هم دادم.

وی ادامه داد: خوشبختانه جواب تست منفی بود و توانستم با تمرینات بازگردم. شرایط خیلی برای عجیب بود، چون تا روز قبل از این اتفاق شرایط بسیار خوبی در تمرینات داشتم، اما ناگهان تب و گلو درد و بدن درد و آبریزش بینی و … به سراغم آمد که خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شد خیلی زود توانستم به تمرینات بازگردم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: سعید معروف هم شرایطی مثل من داشت و به همین دلیل نتوانست در بازی مقابل ژاپن و روسیه به میدان برود. در حال حاضر شرایط کلی بازیکنان خوب است و امیدوارم در ادامه رقابت ها هم بازیکنی دچار بیماری و مصدومیت نشود.

عابدینی گفت: در حال حاضر شرایط خوبی دارم و آماده هستم. منتظرم تا کادر فنی تشخیص دهد و بتوانم در ترکیب تیم ملی قرار بگیرم و به سایر بازیکنان کمک کنم. با وجود شروع بدی که داشتیم، من به آینده امیدوارم، چون برخی از بازیکنان تغییر کرده اند و نیاز به زمان دارند تا به اوج آمادگی برسند. من به آینده خوش بین هستم و هرچه زمان بگذر اوضاع تیم ملی بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --