عطایی: تغییر زمان بازی‌های آسیایی تغییری در اهداف تیم ملی ایران ایجاد نمی‌کند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این‌که اهداف این تیم مشخص است، گفت: تعییر زمان برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ تغییری در اهداف تیم ملی والیبال ایران نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بهروز عطایی درباره تاثیر تغییر زمان برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ افزود: برنامه‌ریزی‌ها برای تیم ملی والیبال ایران انجام شده است و حالا شرایط به گونه‌ای شد که یکی از مسابقات حساس و سنگین برای رشته والیبال به تعویق افتاد. با برنامه‌ریزی جدید همان مسیر قبلی را پیش خواهیم برد و تنها بازی‌های آسیایی را حذف خواهیم کرد.

‎وی ادامه داد: تعویق این مسابقات برای والیبال خوب است، چراکه استراتژی تیم ملی حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی بود، اما با توجه به اینکه چند بازیکن مصدوم داشتیم، ممکن بود نتوانیم با تمام قدرت به هانگژو اعزام شویم. با تعویق بازی‌های آسیایی مصدومان تیم ملی هم زمان خواهند داشت تا به اوج آمادگی برسند.

‎سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: اهداف ما مشخص است و تغییر زمان برگزاری مسابقات تغییری در اهداف ایجاد نمی‌کند. امیدوارم بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان در تمام مسابقات پیش‌رو باشیم.

با تعویق بازی‌های آسیایی چین، تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ سه رویداد جام واگنر، لیگ ملت‌ها و قهرمانی مردان جهان را پیش رو دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --