غیبت ۶ بازیکن و ۳ کرونایی در والیبال بانوان

اردوی تیم ملی والیبال زنان در حالی پیگیری می‌شود که چند بازیکن غیبت داشتند.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،نخستین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال بانوان از چهارشنبه (پنجم خردادماه) با حضور 18 بازیکن در گروه اول رسما آغاز شد.

برای شروع اردوی انتخابی گروه اول، 22 بازیکن دعوت شده بودند که تست PCR سه بازیکن از جمله الهام حلاج، تهمینه درگذنی و زهرا بخشی مثبت شده بود و این سه بازیکن به قرنطینه رفتند تا پس از سپری کردن دوره بیماری در اردو حاضر شوند.

ستایش جبلی هم پس از مشخص شدن نتیجه تست PCR به اردوی نخست ملحق شد اما در نهایت در کنار مریم حبیبی، بیتا اعلایی و شکیلا صدری از اردوی نخست خارج شدند.

با خروج این چهار بازیکن از اردوی نخست، 11 بازیکن در قالب گروه دوم از عصر روز پنچ شنبه (ششم خردادماه) به اردوی دوم تیم ملی بانوان ملحق شدند تا درنهایت 26 بازیکن تمرینات خود را زیر نظر فاطمه شعبان خمسه مربی تیم ملی پیگیری کنند.

پیش از این 17 بازیکن به اردوی گروه دوم دعوت شده بودند که پوران زارع، الهام فلاح، منا آشفته، فرزانه مرادیان، مونا خواجه کلایی و ندا چملانیان بنا به دلایل شخصی و خانوادگی و با مجوز سرمربی تیم ملی در اردو حاضر نشدند.

امروز همچنین لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور در اردوی انتخابی بانوان نکات مربوط به دوپینگ، بهداشت فردی، بهداشت در اردو و بهداشت در سفر را برای بازیکنان دوره کرد.

درهای اردوی انتخابی تیم ملی به روی بازیکنان باز است و متقاضیان می‌توانند بعد از انجام مراحل تست‌گیری با صلاح‌دید کادرفنی به جمع اردونشینان ملحق شوند.

تست‌گیری از چند بازیکن جدید برای حضور در اردوی تیم ملی هم امروز انجام شد و این بازیکنان در صورت داشتن فاکتورهای مدنظر کادرفنی به اردو خواهند پیوست.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --