متقاضیان میزبانی قهرمانی کشور دختران تا 26 خرداد فرصت دارند

با اعلام فدراسیون والیبال، متقاضیان میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده‌های سنی مختلف دختران تا تاریخ 26 خردادماه فرصت دارند درخواست مکتوب خود را به کمیته رویدادهای فدراسیون ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مسابقات والیبال قهرمانی کشور دختران در رده‌های سنی مختلف در سال 1400 از تاریخ 12 تیر لغایت 18 مردادماه برگزار خواهد شد.

فدراسیون والیبال با ارسال نامه‌ای به هیئت‌های استانی اعلام کرد متقاضیان میزبانی از این رقابت‌ها تا تاریخ 26 خردادماه فرصت دارند درخواست مکتوب خود را به کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال ارائه نمایند تا ضمن بررسی امکانات برگزاری، از محل مسابقات بازدید به عمل آمده و اقدامات لازم برای اعطای میزبانی صورت پذیرد.

مسابقات طبق قوانین و آیین‌نامه اجرایی پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و وزارت ورزش و در صورت صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا، برگزار خواهد شد.

گفتنی است بازیکنان مازاد هر استان (2 بازیکن)، با دریافت رضایت‌نامه کتبی از هئیت استانی مربوطه، می‌توانند در سایر استان‌ها به‌کار گرفته شوند.

ضمن این که کلیه بازیکنان رده‌ سنی نوجوانان، جوانان و امیدها لزوما باید ساکن آن استان، دانشجو باشند در غیر این‌صورت نمی‌توانند با تیم استان مربوطه در مسابقات شرکت نمایند.

تاریخ برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی کشور دختران در رده‌های سنی:
* نوجوانان دختر (دسته 3، 2، 1): 12 الی 18 تیرماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: 11 تیرماه.
شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

* جوانان دختر (دسته 3، 2، 1): 2 الی 8 مرداد ماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: اول مردادماه.
شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

* امیدها دختر (دسته 3، 2، 1): 12 الی 18 مردادماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: 11 شهریورماه.
شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --