محمدی: می‌خواهیم بر قله والیبال ایران بایستیم

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: قصد داریم تیمی قوی، منجسم و باتمرکز بالا را راهی مسابقات کنیم تا بار دیگر نام پیکان که به نوعی مکتب والیبال ایران به شمار می‌رود را بر قله والیبال ایران ببینیم.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان درباره فعالیت‌های این باشگاه در امر تقویت تیم والیبال اظهار داشت: شخصیت و اصالت برند پیکان همواره با حضوربازیکنان بزرگ و مستعد کشور عجین بوده و این مطلب مورد تاکید مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو است. خوشبختانه بدون آنکه دنبال حواشی موجود در بازار نقل و انتقالات باشیم، توانستیم نفرات مورد نیاز کادرفنی را تا جایی که ممکن بود به خدمت بگیریم و همچنان تا جذب نفرات موردنیاز پیمان اکبری فعالیت ما ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: قصد داریم تیمی قوی، منجسم و باتمرکز بالا را راهی مسابقات کنیم تا بار دیگر نام پیکان که به نوعی مکتب والیبال ایران به شمار می‌رود را بر قله والیبال ایران ببینیم. قدمت و ریشه باشگاه پیکان مساله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت. در چنین شرایطی وظیفه سنگین ما این است که برای حفظ اعتبار باشگاهی که سال ها بر قله والیبال کشور درخشیده همه تلاش‌مان را به کار بگیریم. از این رو سعی کردیم با وجود صرفه‌جویی در امر هزینه‌ها نفرات باکیفیت را به خدمت بگیریم.

محمدی گفت: پیکان پرافتخارترین تیم والیبال آسیا است و همه اعضای مجموعه این حساسیت را درک می‌کنند. در این راستا با پیمان اکبری سرمربی باتجربه تیم هم هماهنگی مناسبی داریم و تلاش خواهیم کرد تا خواسته های ایشان را تا حد امکان محقق سازیم و به یاری خداوند بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نفراتی همچون پوریا فیاضی، حمزه زرینی، پوریا یلی و محمدطاهر وادی، محمد فلاح، آرمین افشین‌فر و مهران فیض‌امام‌دوست بازیکنانی بودند که با باشگاه پیکان به توافق رسیدند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --