مدیران ارومیه بلای جان والیبال شده‌اند/کمر باشگاه‌ها شکسته است

رئیس هیات والیبال شهرداری ورامین در واکنش به تمدید قرارداد سعید مصطفی وند با شهرداری ارومیه گفت: مدیران ارومیه بلای جان والیبال شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مصطفی وند در آغاز فصل گذشته نیز ابتدا با تیم سیرجان به توافق رسید و قرار داد امضا کرد اما سپس به تیم شهرداری ارومیه ملحق شد!

مسعود غلامی نیز فصل گذشته در حالی با تیم ورامین قرارداد بسته بود در ادامه به تیم ارومیه ملحق شد. بحث قراردادهای داخلی موضوعی است که سال‌ها گریبان گیر برخی از تیم‌ها شده است و بازیکنان در حالی که با تیمی قرارداد داخلی امضا می‌کنند اما در ادامه با پیشنهاد رقم بالای از تیم جدا می‌شوند.

احسن الله شیرکوند، رئیس هیات والیبال شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بی اخلاقی‌های صورت گرفته و جدایی این چنینی بازیکنان گفت: حدود ۱۰ سال که قراردادها را ابتدا داخلی می‌بندیم. متاسفانه چون سلیقه‌ها به سمت ارومیه است این اتفاقات رخ می‌دهد. مدیران ارومیه با این حربه به جان والیبال افتاده‌اند. چقدر باید چوب پایتخت والیبال ایران و کانال‌های مجازی آنها را بخوریم؟ حق والیبال هر سال به ارومیه داده می‌شود.

وی تاکید کرد: با یک بازیکن در حضور شورای شهر و شهردار قرارداد بسته شده است. مصطفی وند گفت ب”میرم هم دیگر به ارومیه نمی‌روم”! حالا چه شد؟ متاسفانه به بازیکنی که ارزش آن ۱۰۰ میلیون تومان است پیشنهاد یک میلیارد تومانی می‌دهند. کمر باشگاه‌ها شکسته است. قبول دارم تورم است اما قیمت‌ها بر چه اساسی است؟

شیرکوند افزود: امروز کمیته رویدادها و مسابقات باید پاسخگو باشد. باید به این موضوع ورود کند. نباید از توهین کانال‌های ارومیه ترسید و حق را ناحق کرد. با قدرت در این مورد ایستاده‌ام. نمی‌گذارم اتفاق شریفی تکرار شود. چرا کمیته مسابقات و رویدادها تعلل می‌کند. قرارداد بستن یعنی چه؟ ما قرارداد بسته‌ایم و سپس باید در سامانه فدراسیون ثبت شود و ۱۰ درصد سهم بازیکنان کسر شود. چرا الان باید قراردادی که بسته‌ایم این‌طور نادیده گرفته شود؟

وی اظهار داشت: در مورد مصطفی وند یا او متخلف است یا ارومیه. یک بار برای همیشه این موضوع را حل کنیم و با متخلف برخورد شود. سر قرارداد مسعود غلامی کوتاه آمدیم اما این بار این‌طور نیست. مردم ارومیه را دوست دارم و به آنها احترام می‌گذارم اما متاسفانه ارومیه از مدیران خود ضرر کرده است. مدیران ارومیه بلای جان والیبال شده‌اند. با پول هر کاری می‌کنند. فصل گذشته بر خلاف قانون شریفی را وارد تیم کردند. هر کاری که دوست دارند انجام می‌دهند. منتظر ورود کمیته رویدادها و مسابقات هستم در غیر این صورت محکم ایستاده‌ام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --