نشست آشنایی اعضای کمیته کنترل برگزار شد

نشست آشنایی اعضای کمیته کنترل مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا عصر امروز (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت) با حضور رییس فدراسیون والیبال در هتل آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 از 24 تا 30 اردیبهشت با حضور هشت تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

در ابتدای این نشست دکتر محمدرضا داورزنی گزارشی از مشکلات میزبانی مسابقات والیبال در کشورهای آسیایی در شرایط کرونایی ارایه کرد و گفت: ایران و تایلند بار بسیار زیادی از مسئولیت کنفدراسیون والیبال آسیا را به دوش می کشند و هر موقع AVC خواسته والیبال ایران نقش خود را در توسعه والیبال قاره کهن آسیا ایفای کرده است.

در ادامه امیر طلوع کیان گزارشی از وضعیت و روند برگزاری مسابقات ارایه کرد و گفت: این نشست با هدف خوشامدگویی به اعضا برگزار شده است تا شروعی برای کارهای پیش رو باشد.

وی تاکید کرد که تمام کارهای موردنظر انجام شده است و آماده برگزاری مسابقات به لحاظ فنی و اجرایی هستیم و سالن ۱۲ هزار نفری آزادی نیز آماده است.

عضو کمیته فنی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا تصریح کرد: شب گذشته همه کارها تمام شده و در حال حاضر چک‌های نهایی انجام می‌شود. در مجموع آماده‌ایم که یک میزبانی خوب دیگر در پرونده والیبال ایران ثبت شود.

محمود افشاردوست نیز با ابراز امیدواری از برگزاری مسابقات مناسب در تهران، گفت: حضور بازیکنان بزرگ جهان فرصت مناسبی برای خانواده والیبال است تا محبوبیت این رشته ورزشی را در بین مردم ایران و آسیا دوچندان کند.

وی تصریح کرد: کارهای خوبی برای مقابله با کرونا در کشور انجام شده است و فدراسیون والیبال هم در رعایت پروتکل ها در این مسابقات بسیار جدی است تا مشکلی بوجود نیاد.

مرتضی افجه ای نیز بر تبادل اطلاعات در این مسابقات از طریق فضای مجازی و برای مقابله با شیوع کرونا تاکید کرد و گفت: باید تا حد امکان از جابجایی اوراق، بولتن و جزوه ها جلوگیری کنیم تا ارتباطات فردی در سلامت کامل برگزار شود.

در ادامه این نشست اعضای کمیته کنترل گزارش اقدامات انجام شده را ارایه کردند و هماهنگی‌های لازم برای میزبانی مسابقات را نهایی کردند.

وحید مرادی مشاور عالی رییس فدراسیون، غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته پزشکی، میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون، امیل جبور رپیس کمیته کنترل مسابقات، فرهاد شاهمیری (کمیته داوری)، محمود افشاردوست و امیر طلوع‌کیان (کمیته فنی)، مرتضی افجه‌ای (VIS)، مریم حسابی (رسانه)، امیر عطابخش مدیرعامل باشگاه ورزشی پیکان، امیرمهدی نفر سرپرست تیم پیکان تهران و نادر انصاری از دیگر شرکت کنندگان در این نشست بودند.

نشست مشترک کمیته کنترل و اعضای ستاد برگزار مسابقات نیز صبح فردا (پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت) در فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --