هاشمی:‌ سایپا می تواند در جمع ۴ تیم برتر آسیا باشد

سرمربی تیم والیبال زنان سایپا گفت:می‌توانیم جزو ۴ تیم برتر این رقابت‌ها باشیم.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، به نقل از ایرنا،تیم سایپا در فصلی که گذشت برای دومین بار قهرمان لیگ برتر والیبال زنان شد و با توافق مدیر باشگاه سایپا قرار است به جام باشگاه‌های آسیا اعزام شود. این رقابت‌ها قرار بود در فروردین ماه برگزار شود اما به دلیل کرونا به تعویق افتاد.

مریم هاشمی، اظهار داشت: پس از قهرمانی در لیگ برتر و پیش از عید نوروز با مدیرعامل سایپا درباره حضور در جام باشگاه‌های آسیا صحبت کردیم و وی کاملا راضی بود.

وی افزود: اکنون شرایط قرنطینه و کرونا اجازه نمی‌دهد تا جلسه دیگری با مدیرعامل سایپا داشته باشیم و درباره تمرینات و اردوی بازیکنان با او صحبت کنیم. این رقابت‌ها به اول شهریور موکول شده است و فعلا زمان داریم و به احتمال زیاد بعد از ماه رمضان تمرینات را آغاز می‌کنیم.

سرمربی تیم سایپا عنوان کرد: هفت کشور در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کردند و این رقابت‌ها در تایلند برگزار می‌شود. فعلا برای اعلام برنامه‌ها برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا زود است.

هاشمی تاکید کرد: اگر بتوانیم نیروهای خوبی را جذب سایپا کنیم و بازیکنان در حد توان خود نمایش خوبی ارایه کنند، حداقل به مقام چهارم در جام باشگاه‌های آسیا خواهیم رسید.

وی خاطرنشان کرد: تصور می‌کردم که به خاطر کرونا نتوانیم، سال گذشته لیگ برتر را برگزار کنیم اما با همه این تفاسیر این رقابت‌ها برپا شد و شرایط خیلی خوبی هم داشت. مسابقات به صورت متمرکز بود و حداقل هشت تیم شرکت کردند که چهار تیم اول، تیم‌های خوبی بودند. سال ۹۹ مسابقات لیگ برتر به دلیل شیوه برگزاری مقداری متفاوت‌تر بود.

هاشمی تصریح کرد: سال ۱۴۰۰ به یقین بهتر از سال ۹۹ خواهد بود. زیرا محمدرضا داورزنی با همراه محمدیان نایب رییس جدید فدراسیون والیبال اهداف خیلی خوبی را در ذهن دارد و حتما آنان را عملی می‌کند. بنظرم شرایط بهتر از گذشته خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --