همه برای یکی،یکی برای همه

سرمربی تیم ملی والیبال از همان ساعات ابتدایی حضورش در ایران با جدیت و عزم راسخ برای تحقق آرمان همه را به خدمت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهرانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران با آرمان کسب سکوی المپیک توکیو تمرینات خود را از ۱۱ فروردین ماه سال جاری آغاز کرده است. «ولادیمیر الکنو» سرمربی نام آشنای دنیای والیبال که هدایت تیم ملی را در لیگ ملت‌ها و المپیک توکیو بر عهده خواهد داشت، روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه جاری وارد ایران شد. الکنو پس از منفی شدن تست کرونایش، بعد از ظهر روز یکشنبه وارد اردوهای ملی شد تا با جدیت کارش را آغاز کند.

الکنو به محض ورود به اردو گفت: فعلاً فقط تمرین می‌کنیم و طی تمرینات حرف‌ها و نکته‌ها بیان خواهد شد.

جدیت سرمربی از همان ابتدا مشخص بود. با شروع تمرینات و انتشار عکس‌های تمرینات به بیرون مشخص شد که الکنو با عزمی راسخ پای کار آمده و آموزش را هم شروع کرده است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال پیش از حضور الکنو در اردوهای ملی در گفتگو با مهر از انگیزه بالای الکنو برای کسب سکو با ایران خبر داده و گفته بود: «همه انسان‌ها در خود جاه‌طلبی دارند. صحبتی که با الکنو داشته‌ام، از روز نخست این بود که هدف و خواسته‌مان را اعلام کرده‌ایم و گفتیم اگر قرار است جزو تیم‌های پنجم تا هشتم باشیم، با مربی ایرانی نیز می‌توانیم به آن برسیم. اگر باور دارید که می‌توانیم در جمع چهار تیم برتر المپیک قرار بگیریم، همکاری‌مان را آغاز کنیم. به الکنو گفتیم که خواسته‌مان حضور در جمع چهار تیم است اما وی گفت: «برای کسب سکو می‌آیم. قبول دارم که هیچ مربی قول نمی‌دهد اما من برای سکو می‌آیم و تلاشم را خواهم کرد تا این اتفاق رخ دهد». پس از اعلام برنامه‌اش به فدراسیون، تک‌تک بازیکنان را با جزئیات مورد آنالیز قرار داد.»

تصاویر منتشر شده از تمرینات تیم ملی والیبال نشان دهنده تلاش‌های الکنو برای اصلاح و آموزش، به خدمت گیری همه حتی مربیان ایرانی و نشاط بازیکنان است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --