پدیده ایران در لیگ ملت های والیبال: برای رقبا خط و نشان می کشیم/ آلکنو مربی بزرگی است

صابرکاظمی پشت خط زن جوان تیم ملی گفت: آلکنو و کاپیتان معروف به بازیکنان جوانان اعتماد به نفس می دهند و این موضوع باعث خواهد شد که جوانان تیم ملی راحت تر بازی کنند.

به گزارش هیات والیبال استان تهرانکاظمی در گفتگو با ایسنا، در باره آلکنو و تیم ملی والیبال ایران گفت: آلکنون مربی خیلی بزرگی است و آرزوی هر بازیکنی این بوده که با این مربی روسی کار کند.

ملی پوش والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان ایران به این مسابقات آمده تا برای تیم های دیگر خط و نشان کشیده و به دیگر تیم ها نشان دهند، ایران قرار است در المپیک نتیجه خوبی بگیرد.

او ادامه داد: هرچند که من تا کنون امتیاز آورترین بازیکن ایران هستم اما باید بگویم که این موضوع را مدیون بچه های تیم هستم.

کاظمی در پاسخ به اینکه باتجربه های تیم و آلکنو چه کمکی به جوانان در این رقابت ها کرده اند؟ گفت:  آقای آلکنو و کاپیتان معروف به بازیکنان جوانان اعتماد به نفس می دهند و این موضوع باعث خواهد شد که جوانان تیم ملی راحت تر بازی کنند.

پشت خط زن جوان تیم ملی ایران در پایان گفت: از تمام هوادارانی که از تیم ملی حمایت می کنند تشکر می کنم. امیدوارم موفق شویم با نتیجه ی خوب و دست پر به ایران باز گردیم تا همه ی مردم و هواداران شاد شوند.

به گزارش ایسنا، صابر کاظمی به یکی از مهره های تاثیرگذار تیم ملی تبدیل شده است. این بازیکن در لیگ برتر موفق شد با تیم فولاد سیرجان عنوان قهرمانی مسابقات را به دست آورد. پس از درخشش در لیگ برتر، آلکنو او را به تیم ملی دعوت کرد و این بازیکن جواب اعتماد سرمربی روسی والیبال را به خوبی داد و به نظر می رسد آلکنو روی این بازیکن حساب ویژه ای در ادامه رقابت ها باز کرده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --